Aslen Mardin savur sürgücü köyünden olup Bismil’de İkamet eden H Cuma Budak Diyarbakır’da Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybetti
AnasayfaVefat HaberleriAslen Mardin savur sürgücü köyünden olup Bismil’de İkamet eden H Cuma Budak Diyarbakır’da Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybetti
Yaş:66 Vefat nedeni:Beyin kanaması Taziye yeri:Aşağıoba (Merxendi) Köyü Taziye Evi Teselli için: Oğlu M.Şirin Özbek 05412042021 Bismil ajans olarak Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı dileriz.
Taziye Yeri: Şentepe Taziye Evi Teselli için ;Oğlu İhsan Yıldız 05327277401 Yeğeni Abdurrahman Yıldız 05343310166 Bismil ajans olarak Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı dileriz
Mardin Savur Kırkdirek Köyünden Şemdin Oğlu Maas Şeker Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur Vefat nedeni: Organ yetmezliği Taziye Yeri: Kırkdirek Köyü Davut Şeker:0535 526 3775 Bismil ajans olarak Merhuma Allah’tan rahmet, Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz