DOLAR
16,8853
EURO
17,8334
ALTIN
992,10
BIST
2.554,08
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Diyarbakır
Parçalı Bulutlu
31°C
Diyarbakır
31°C
Parçalı Bulutlu
Pazar Açık
31°C
Pazartesi Açık
35°C
Salı Açık
36°C
Çarşamba Açık
36°C
Advert

Bismil’de Ödüllü Satranç Turnuvasında Dereceye Girenler

Bismil’de Ödüllü Satranç Turnuvasında Dereceye Girenler

Türkiye Satranç Federasyonu ve Bismil Belediyesi Satranç Turnuvası (3.Ödüllü Turnuva) 28-29 Mayıs 2022 tarihlerinde Bismil Gençlik Merkezinde düzenlenmişti.

Düzenlenen Turnuvada, Ödülleri Bismil kaymakamı ve belediye başkan vekili Enver Hakan Zengince, Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Akyol, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Turan, İlçe milli eğitim müdürü İbrahim Üçköylüoğlu ve İlçe gençlik spor müdürü Osman Sülün Derceye giren sporculara ödüllerini takdim ettiler.

10 Yaş Ve Altı Kategori Sıralamasına Göre Derceye Girenler 

1-Burak Zencirkıran

2-İlias Tımushev

3-Baran Muhammed Ay

4-Muhammed Rüzgar Aykel

5-Yusuf Emre Karatay

6-Furkan Akyüz

7-İshak Güzel

8-Miran Ömer 

9-Serdıl Oruç

10-Mehmet Enes Doğan

14 Yaş Ve Altı Kategori Sıralamasınanda Dereceye Girenler

1-Ada Biçen

2-Ahmet Kaan Ege

3-Kağan Harmanşa

4-Muhammed Ali Çelik

5-Muhammed Doruk Öztepeli

6-Deniz Şahin

7-Muhammed Asil Çelepçıkay

8-Baver Barış Bulut

9-Umut Yıkılmaz

10-Leyla Hira Sarı

8 Yaş Ve Altı Kategori Sıralamasında Dereceye Girenler

1-Ahmet Taha Üzümcü

2-Azra Karataş

3-Furkan Harmanşa

4-Baran Köçeroğlu

5-Mesut Çınar Biçen

6-Zana Ares Durmaz

7-Mir Çınar Tuğcu

8-Yusuf Miran İşçan

9-Berat İğrek

10-Yiğit Alp Karadeniz

Açık Kategori Sıralamasında Dereceye Girenler

1-Yusup Atabayev

2-Mehmet Metin Öztekin

3-Hasan Yıldırım

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.